poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Maybelline Affinitone

Cześć. Pewnie nie raz spotkałyście się z konkursem organizowanym przez jakąś markę kosmetyczną. Ja biorę udział w takich konkursach, w których nagrody mnie ciekawią i na pewno będę ich używać. Jakiś czas temu, na profilu Maybelline KLIK , był organizowany konkurs gdzie do wygrania były podkłady - konkurs był na lajki, za czym ja szczególnie nie przepadam. Wole te kreatywne, ale tak czy inaczej udało mi się wygrać. Nie często zmieniam podkład, jak już znajdę swojego ulubieńca, to ciężko mi się przestawić na inny. Mam nadzieje, że i ta tubka mnie zachwyci, jak inne produkty marki Maybelline. Pewnie wiele z Was jest zdania, że konkursy to trudna sprawa. Jednak jak widać, da się ;-)

Podkład prezentuję się tak;





Cera bez produktu;


A tutaj już po nałożeniu;



Po dłuższym stosowaniu zobaczymy jak się będzie zachowywał. Póki co, mam go dopiero od dziś, ale pierwsze wrażenie sprawia pozytywne.

U mnie wiosna pełną parą. Dobranoc.



poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Nowości kosmetyczne

Hej. U mnie dzisiaj piękna pogoda, słonko świeci od wczoraj. Byłam na dworze w samej bluzie i nie zmarzłam. Oby było tak dalej. Od razu świat wydaje się piękniejszy i mam lepszy humor.

Mam cerę bardzo suchą i wrażliwą, dlatego od dzisiaj w mojej codziennej pielęgnacji zagoszczą te 3 nowe kosmetyki;

*Cetaphil MD Dermoprotektor, Balsam do twarzy i ciała
*Krem półtłusty tradycyjny Fitomed
*Tonik nawilżający ziołowy Fitomed

Za jakiś czas pojawi się obszerny post na temat mojej codziennej pielęgnacji.



Las bukowy, koło mojej pracy


Miłego dnia :*

wtorek, 2 kwietnia 2013

Zdjęcia :)


Hej ;) stare zdjęcia z sesji ;) `pozowałam` aby pomóc koleżance stworzyć portfolio ;) Teraz już się rozkręciła na całego, ma talent i robi piękne fotki, także jest co oglądać ;)
Zapraszam do niej;








sobota, 30 marca 2013

Życzenia Świąteczne


Chciałabym Wam dzisiaj złożyć życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.
Dużo zdrowia, szczęścia. Wspaniałej pogody - słonecznej.
Wysokiej temperatury, żeby tylko była na plusie. Wspaniałego jajeczka, pysznego zajączka.
Siedźcie, relaksujcie się, odpoczywajcie, objadajcie się. Mam wrażenie że każdy ma depresje i jest zły, z tego względu że ciągle wiszą nad Nami ciemne chmury i nie ma promieni słonecznych, wiec słońca, słońca i jeszcze raz słońca. Ja przynajmniej go trochę potrzebuje, żeby lepiej funkcjonować. Wszystkiego najlepszego.
Pozdrawiam Was!






niedziela, 24 marca 2013

Niebiesko mi

Ostatnio lubuje się w niebieskich lakierach do paznokci :)
 
 
 

sobota, 23 marca 2013

Drzewko Wielkanocne

Hej. Dzisiaj będąc w lesie na spacerze, postanowiłam przy okazji poucinać parę gałązek do stworzenia drzewka Wielkanocnego.  Uwielbiam robić ozdoby.

Do jego wykonania będziemy potrzebowały; 

  • gazety
  • taśmę
  • nożyczki
  • gałązki
  • biała farbę lub wapno ( ja malowałam gałązki wapnem bo nie mialam akurat w domu farby, ale lepiej zróbcie to farbą, bo wapno jak się ruszy gałązką odpada)
  • ozdobione wydmuszki
  • gąbka florystyczna
  • wazon lub doniczka


Krok 1 - rozkładamy gazety i sklejamy ze sobą, aby nie pobrudzić podłogi ;)



Krok 2 - malujemy gałązki




Krok 3 - czekamy aż farba wyschnie i wkładamy gałązki w gąbke florystyczną










Ja do swojego drzewka musze zrobic jeszcze parę jajek i doczepić motylki ;)  Te jajka które juz wiszą, także zrobiłam sama. Mam nadzieje ze chociaz troszke Was zainspirowałam ;)

Miłego dnia ;*