niedziela, 19 lutego 2017

Bodetko Lash - efekty kuracji
Efekty na zdjęciu po ponad 3 miesiącach stosowania

Co mówi producent o odżywce ?
Odżywkę Bodetko Lash dedykujemy osobom pragnącym mieć długie i gęste rzęsy. Skorzystanie z naszej kuracji sprawi, że odmieni się Twoje spojrzenie. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom osiągnęliśmy serum do rzęs o doskonałej jakości. Bardzo wydajne opakowanie w połączeniu z wygodnym aplikatorem wystarcza na okres 6-8 miesięcy.

Cena:
149 zł za 3 ml

Moja opinia: 
Produkt posiada bardzo ładne, eleganckie opakowanie, dominuje czerń i złoto.
Sama odżywka jest bardzo wydajna, ma bardzo wygodny aplikator więc nie mam problemów z nakładaniem jej nadmiaru.
Teraz o efektach..troszkę wpłynęła na wydłużenie rzęs jak również na ich gęstość, nie jest to jednak spektakularna poprawa. Cena jest zaporowa, biorąc po uwagę inne odżywki z Bimatoprostem w składzie. Co prawda na pierwszy rzut oka nie ma go w składzie, ale jest jego pochodna – Trifluoromethyl Dechloro Ethylprostenolamide.  Długi czas oczekiwania na efekty w porównaniu z innymi i to tańszymi odżywkami, wysoka cena i utrudniony dostęp idą na jej minus. Zdecydowanie nie jest warta swojej ceny. Nie polecam.

4 komentarze:

 1. moja mama była zadowolona z efektów po tej odzywce :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Używałam tej odzywki i zamierzam do niej wrócić. U mnie efekty były bardziej widoczne

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie słaby efekt, też zawiodłam się na tej odżywce. Dobrze wiedzieć, że nie tylko na mnie ona nie działa za tyle kasy bo już myślałam że ze mną jest coś nie tak..

  OdpowiedzUsuń
 4. Widac minimalnie roznice, ale niestety za tyle pieniazkow trzeba oczekiwac czegos wiecej..a nie tylko skromnego wydluzenia

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarze.